Oferujemy:

Organizujemy warsztaty florystyczne, podczas których można poznać zarówno najnowsze trendy we florystyce, jak i zasady pielęgnowania roślin

O terminach i kosztach udziału w warsztatach na bieżąco informujemy w wydarzeniach na naszym profilu na Facebooku.

Wykonujemy m.in. dekoracje ślubne restauracji, sali weselnej, samochodu, dekoracje kościoła, bukiety ślubne oraz biżuterię florystyczną.

W naszej ofercie znajdują się także kompozycje kwiatowe i bukiety do wystroju biura, firmy i każdego wnętrza na zamówienie. Współpracujemy także w zakresie aranżacji tematycznych sesji zdjęciowych.

Z myślą o Tobie!

Każda uroczystość jest dla nas tak samo ważna , bo zdajemy sobie sprawę, że jest to wyjątkowy i najważniejszy dzień w Państwa życiu.
Tym samym dodajemy wszelkich starań , by nasze dekoracje były niebanalne i spełniały Państwa oczekiwania.Całą oprawą zajmujemy się od początku do końca (dowóz,dekoracja miejsca ceremonii, wesela jak również naczynia w których ułożone są kompozycje- to wszystko jest dla Państwa w cenie zamówionych u nas kwiatów)

Zawsze staramy się dopasować do Państwa budżetu.
Zapraszamy do kontaktu, bo z nami każdy dzień jest wyjątkowo piękny.

Kontakt

Zainspirowały Cię nasze pomysły? Napisz do nas!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Jeżeli sprawa jest pilna, zachęcamy do wykonania telefonu. Przedstaw nam swoje marzenia i koncepcje dotyczące oprawy kwiatowej, a razem stworzymy coś wyjątkowego.