Revolution Slider Error: Slider with alias pracownia not found.
Maybe you mean: 'kwiaciarnia'

Oferujemy:

Organizujemy warsztaty florystyczne, podczas których można poznać zarówno najnowsze trendy we florystyce, jak i zasady pielęgnowania roślin

O terminach i kosztach udziału w warsztatach na bieżąco informujemy w wydarzeniach na naszym profilu na Facebooku.

W naszej ofercie znajdują się także kompozycje kwiatowe i bukiety do wystroju biura, firmy i każdego wnętrza na zamówienie. Współpracujemy także w zakresie aranżacji tematycznych sesji zdjęciowych.

O mnie

Zawodowo: Jestem absolwentką Akademii Marioli Miklaszewskiej – najlepszej szkoły florystycznej w Polsce. Posiadam podwójny tytuł Mistrza Florystyki uzyskany w Akademii Marioli Miklaszewskiej przed międzynarodową komisją sędziowską oraz w Zachodniopomorskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Szczecinie.

Z florystyką jestem związana od 2008 roku. 8 grudnia 2008 otworzyłam razem z mamą kwiaciarnię stacjonarną. Po kilku latach ewolucji kwiaciarni i rewolucji w życiu powstała kwiaciarnia internetowa. Wersją, na którą dziś patrzycie zmieniała się wielokrotnie, a wszystko to po to aby dać Wam jak najlepszą jakość i ułatwić jak najbardziej jest to możliwe zakup kwiatów. Dziękuję, że z nami jesteście. Dzięki Wam możemy się nieustannie rozwijać.

Jako mistrz florystyki prowadzę również kursy zawodowe, a także warsztaty dla profesjonalistów jak również amatorów.

Współpracuję również z fotografami przy sesjach dla branży beauty.

Cenię sobie również współpracę z dekoratorami i projektantami wnętrz. Bardzo lubię ten moment kiedy nasza wiedza się uzupełnia i jesteśmy w stanie razem stworzyć coś naprawdę pięknego i niepowtarzalnego.

 

 

Prywatnie: Na co dzień jestem mistrzynią domowego ogniska  – szkolenia w tym zakresie rozpoczęłam w 2006 roku po ślubie z Panem Rutkowskim. Posiadam potrójny tytuł matki roku zdobyty kolejno w latach 2006, 2010, 2014. W roku 2016 dołączyła do naszego stada przepiękna i niesamowicie inteligentna bestia adoptowana ze schroniska.

Wolny czas poświęcamy na planszówki, spacery i bajki 😉 i moje ulubione filmy przyrodnicze.

Dziękuję, że jesteście razem ze mną i razem ze mną tworzycie Waszą kwiatową historię.

KWIACIARNIA BIAŁYSTOK

DORĘCZAMY KWIATY – DOSTARCZAMY EMOCJE

Z myślą o Tobie!

Każda uroczystość jest dla nas tak samo ważna , bo zdajemy sobie sprawę, że jest to wyjątkowy i najważniejszy dzień w Państwa życiu.
Tym samym dodajemy wszelkich starań , by nasze dekoracje były niebanalne i spełniały Państwa oczekiwania.Całą oprawą zajmujemy się od początku do końca (dowóz,dekoracja miejsca ceremonii, wesela jak również naczynia w których ułożone są kompozycje- to wszystko jest dla Państwa w cenie zamówionych u nas kwiatów)

Zawsze staramy się dopasować do Państwa budżetu.
Zapraszamy do kontaktu, bo z nami każdy dzień jest wyjątkowo piękny.

Kontakt

Zainspirowały Cię nasze pomysły? Napisz do nas!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Jeżeli sprawa jest pilna, zachęcamy do wykonania telefonu. Przedstaw nam swoje marzenia i koncepcje dotyczące oprawy kwiatowej, a razem stworzymy coś wyjątkowego.