Płatności:

Kwiaciarniabialystok.com zapewnia dostęp do szybkich i bezpiecznych płatności, których gwarantem są najlepsi operatorzy. Obsługujemy nowoczesne płatności elektroniczne, karty kredytowe. Za zamówienie można zapłacić ponadto klasycznym przelewem na konto.

 

Przelewy 24

Serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.

Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym lub w momencie przekroczenia przez nie ustalonej sumy a także na każde żądanie.

 

PayPal

Zapłać kartą kredytową lub z salda konta PayPal (operator nie realizuje płatności za tytoń i alkohol). Uwaga: Aby zlecenie zostało prawidłowo zweryfikowane należy dokonać płatności w ciągu 15 minut od wybrania metody płatności.

 

Płatność kartą płatniczą przez telefon

Nie mając dostępu do internetu jest możliwość złożenia zamówienia i opłacenia za towar przez telefon dzwoniąc pod nr. tel.+48 696 031 066. Wówczas podając dane z karty płatniczej opłata realizowana jest przez terminal stacjonarny.

Obsługiwane karty:Visa, MasterCard, Diners Club ,American Express, Maestro, Visa Electron,Cetelem, Sygma Bank, Lukas

 

Przelew tradycyjny

Zapłać za zamówienie bezpośrednio na nasze konto bankowe: 

Agnieszka Dzieniszewska KWIATOWNIA 15-117 BIAŁYSTOK, UL. WASILKOWSKA 1
MBANK S.A. PL41114020040000350279531652
W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu środków pieniężnych na koncie.
Nie przekazujemy zamówień do realizacji na podstawie potwierdzenia wykonania przelewu.