Nasadzenia

Dużą popularnością cieszą się w ostatnich latach kwiaty i piękne rośliny nie tylko na okiennych parapetach i salonowych ławach, ale także w przestrzeni wokół naszych mieszkań i domów. W ofercie naszej kwiaciarni znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów i niebanalnych inspiracji na organizację przydomowych nasadzeń, za sprawą których możesz stworzyć klimatyczny i stylowy zakątek.

Profesjonalni floryści wykonują przemyślane nasadzenia

Dzięki starannie wykonanym przez naszych pracowników nasadzeniom, stworzonym z pięknych i trwałych kwiatowych kompozycji, możesz wypełnić świeżością, barwnymi kolorami i wyjątkowym zapachem:

  • balkon – na którego oryginalne zagospodarowanie brak Ci pomysłu,
  • ogród – w którym pełen zieleni charakter drzew i krzewów chciałbyś dodatkowo podkreślić i udekorować,
  • taras – idealne miejsce na wieczorny relaks i wypoczynek w towarzystwie bliskich osób, zabawy z dziećmi lub zwierzętami, domowe obiady i rodzinne przyjęcia,
  • przestrzeń prywatną (dla siebie i bliskich) oraz firmową (sprawiając radość pracownikom i klientom).

Wszystkim tym miejscom pięknie rozplanowane i skrupulatnie ulokowane nasadzenia dodadzą uroku i sprawią, że przebywanie w nich stanie się jeszcze większą przyjemnością niż dotychczas.

Wybieraj według własnych upodobań

Wśród propozycji naszej kwiaciarni znajdziesz różnorodne pod względem gatunku, wysokości łodyg i kolorystyki kwiaty, a także inne rośliny ozdobne, które w prosty sposób można dopasować do stylistyki przydomowej przestrzeni oraz własnych gustów i upodobań. Oferujemy m.in. nasadzenia z:

  • kwiatów doniczkowych, domowych,
  • roślin jednorocznych i wieloletnich,
  • gatunków odpornych na zmienne warunki pogodowe (szczególnie wahania temperatur i wiatry).

Dzięki temu pięknie pachnąca i kolorowa oprawa ogrodów, tarasów czy balkonów, sprawdza się nie tylko w okresie wiosenno-letnim, ale i jesiennym.

Wybór roślin nasadzeniowych należy oczywiście do Ciebie, jednak na stronie internetowej naszej kwiaciarni możesz znaleźć wiele ciekawych – i pomocnych przy stylowej aranżacji przydomowych przestrzeni – pomysłów, które Cię zainspirują. Wszystkie kompozycje, które polecamy, są tworzone w oparciu o najnowsze trendy ogrodnicze, a dzięki niepowtarzalnej estetyce i wysokiej funkcjonalności odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.

Zleć kwiaciarni wykonanie nasadzeń w Twoim otoczeniu

Niezwykłe piękno barw i powiew świeżych zapachów, który możesz uzyskać dzięki nowoczesnym nasadzeniom, jest na wyciągnięcie ręki. Nie szukaj oazy spokoju i idealnego miejsca na relaks w odległych parkach czy ogrodach przyjaciół. Stwórz sobie swój własny magiczny zakątek, w którym odprężysz się i wypoczniesz w bliskości z naturą.