O naszej internetowej kwiaciarni

Kwiaty są sprawdzonym sposobem na prezent, niezależnie od okoliczności. Dzięki nim wyrazisz swoje uczucia i przywołasz uśmiech na czyjejś twarzy. Nasza kwiaciarnia w Białymstoku oferuje kwiaty i kompozycje kwiatowe wypełnione magicznymi kolorami i zapachami. Pomożemy Ci przygotować niezapomniany prezent - bo każdy zasługuje na to, by poczuć się wyjątkowo.
Piękne barwy kwiatów są również wspaniałą dekoracją każdego wnętrza. Jeśli chcesz sprawić, by Twoje cztery kąty nabrały nowego, głębokiego wyrazu pełnego intensywnych kolorów i aromatu, u nas znajdziesz wszystko to, co niezbędne.

Kwiatowy raj wyboru

W naszej ofercie oprócz pojedynczych kwiatów znajdziesz także:

Nawet najbardziej wybredni koneserzy kwiatów znajdą u nas coś dla siebie. Oferujemy gotowe kompozycje kwiatowe, ale jesteśmy otwarci również na życzenia Klientów. Wspólnie stworzymy prezent, który będzie satysfakcjonował nie tylko szczęśliwego adresata, ale i Ciebie.

Komfort zakupów w naszej kwiaciarni

Zakupów możesz dokonać w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Sprzedajemy kwiaty przez internet oraz w naszej kwiaciarni przy ulicy Gajowej 8 w Białymstoku. Kwiaciarnia online pozwoli Ci zamówić towar bez konieczności wychodzenia z domu. Wszelkich płatności dokonasz w szybki i wygodny sposób przy użyciu bezpiecznego internetowego serwisu Przelewy24. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie.

Zamówione produkty możesz odebrać osobiście lub zlecić wysyłkę do adresata. Umożliwiamy też dowóz kwiatów. Nasze przesyłki kwiatowe dotrą w każde miejsce na terenie Białegostoku. Na specjalne zamówienie wysyłamy kwiaty także poza terenem miasta. Ty wybierasz termin, w którym odbiorca ma otrzymać przesyłkę, a my gwarantujemy wykonanie zadania na czas.

W naszym sklepie internetowym możesz na bieżąco sprawdzać status realizacji zamówienia. Opcja śledzenia przesyłki jest możliwa po zalogowaniu się na konto klienta kwiaciarni. Jeśli nie posiadasz takiego konta, nie musisz go zakładać. Wystarczy, że podasz numer zamówienia i swój adres e-mail.

Jeśli pragniesz wyjątkowego prezentu, którym oczarujesz bliską Ci osobę, a przy tym wolałbyś nie nadwyrężać zbytnio swej kieszeni - odwiedź naszą kwiaciarnie internetową lub sklep stacjonarny na terenie Białegostoku. Służymy fachową wiedzą florystyczną i gwarantujemy zadowolenie z zakupu oraz rzetelną obsługę.