Poczta kwiatowa

wysyłka kwiatów w Białymstoku

Zasady dostawy zamówionego towaru

  • Bukiety i wina dostarczane są pod wskazany adres przez kuriera z naszej Kwiaciarni.
  • Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Kwiaciarni.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

  • Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
  • Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia
    (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).

Kurier z bukietem kwiatów od Ciebie, stojący przed drzwiami domu bliskiej osoby? Na pewno taka forma pamięci sprawi jej wiele radości. A może chcesz, aby ktoś poczuł się wyjątkowo w pracy czy w dowolnym innym miejscu? Pokaż, że o kimś myślisz i pamiętasz. Przesyłka kwiatowa to świetny pomysł na miłą niespodziankę, która wzruszy i zapadnie w pamięć.

Dzięki nam Twój bukiet dotrze w każde wskazane miejsce na terenie Białegostoku. W wyjątkowych sytuacjach dostarczymy kwiaty także poza teren miasta. Możesz dokładnie określić czas, w jakim odbiorca ma otrzymać przesyłkę oraz śledzić na bieżąco stan realizacji zamówienia.

Dedykacja lub wyznanie nie muszą być przekazywane w tradycyjny sposób. Jeśli chcesz, do bukietu dołączymy liścik o dowolnej, wybranej przez Ciebie treści. Bądź kreatywny, zaskocz czymś oryginalnym. Dzięki temu Twój prezent stanie się wyjątkowy.

Gwarantujemy kontakt z dostawcą, który uprzedzi Cię wcześniej o terminie dostawy kwiatów wybranej osobie. Jeśli odbiorcy nie będzie we wskazanym w treści zamówienia miejscu w czasie, kiedy przyjedzie kurier, skontaktujemy się z nim ponownie, aby dostarczyć mu Twój prezent.

Jeśli chcesz sprawić komuś miłą niespodziankę, a przy tym skorzystać z usług kwiaciarni, do której możesz mieć pełne zaufanie, wybierz niezawodne przesyłki kwiatowe. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa zachwyci Cię pięknem kwiatów i doskonałą jakością usług.