Kwiaty na ślub

kwiaty ślubne dla druhenNic tak nie dopełnia wyjątkowego charakteru ceremonii ślubnej jak stylowe dekoracje. Kwiaty nadają świeżości ozdabianym pomieszczeniom, wypełniają je barwami i zapachem, który pobudza zmysły i wprowadza niepowtarzalny klimat. Doskonale sprawdzają się nie tylko w roli wiązanki ślubnej, podkreślającej urodę Panny Młodej. Mają także szereg innych zastosowań w tym ważnym i podniosłym dniu, które z przyjemnością pomożemy Ci odkryć.

Wyjątkowe kwiaty na wyjątkową okazję

W naszej kwiaciarni możesz znaleźć pojedyncze kwiaty i niebanalne (bogato przyozdobione) kompozycje idealne do dekoracji:

  • świątyni (przede wszystkim ołtarza, wejścia, kolumn i naw, siedzisk Młodej Pary),
  • bramy wejściowej przed kościołem czy cerkwią,
  • sali, na której odbywa się przyjęcie weselne (szczególnie stołu Nowożeńców, ale i tych, przy których zasiadają zaproszeni goście),
  • samochodów (zwłaszcza tych, który poruszają się Młodzi i Świadkowie),
  • domów (m.in. miejsca, w którym odbywa się ceremonia błogosławieństwa) i przydomowych przestrzeni (np. bram, drzwi wejściowych, poręczy schodowych).

Starannie wykonane bukiety, które oferujemy, doskonale sprawdzają się także w formie prezentu dla Młodej Pary. Gwarantujemy trwałość naszych roślin i eleganckie przyozdobienie, nadające im szyku i klasy. Przygotujemy kwiatowy upominek w rozmiarach i przedziałach cenowych, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Skomponuj bukiety na ślub według własnych pomysłów lub wybierz spośród naszych propozycji

wiązanka ślubna dla Panny MłodejPrzedstawiamy Ci gotowe propozycje kwiatowe, które cieszą się uznaniem i dużą popularnością, jednak – liczymy się ze zdaniem Klientów, które jest dla nas priorytetem – dlatego z chęcią przygotujemy zestawy z roślin, które będą najbardziej odpowiadały Twoim gustom.

Połączenia kwiatowe (w postaci bukietów i wiązanek, które tworzymy) wzorowane są na najnowszym trendach i stylizacjach szczególnie modnych w danym sezonie. Na bieżąco śledzimy porady specjalistów w dziedzinie florystyki oraz wybory sławnych gwiazd areny polskiej i zagranicznej. Dzięki temu zyskujesz pewność, że prezent czy też ozdoba, jaką przygotujemy na Twoje życzenie, będzie nie tylko estetyczna, ale też pełna klasy i elegancji.

Kwiaty na ślub jako tradycyjny dodatek do prezentu

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość produktów, fachowe doradztwo, szerokie możliwości wyboru i komfort zakupów – zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej kwiaciarni. Jesteśmy świadomi wagi, jaką pełnią ślubne kwiaty dla efektów całej ceremonii, i zapewniamy, że z nami nadasz wyjątkowego klimatu (w postaci barw i zapachów) temu niecodziennemu wydarzeniu.