Dzień Babci i Dziadka

Kwiaty to wyjątkowy sposób na wyrażenie wielu uczuć. Odpowiednio dobrane będą też pięknym wyrazem pamięci o dziadkach w dniu ich święta. W naszej kwiaciarni znajdziesz propozycje zarówno dla zwolenników elegancji jak i prostoty.

Miłośniczkami kwiatów są szczególnie kobiety, dlatego kwiatowy upominek to sprawdzony pomysł na obdarowanie każdej babci. W naszej kwiaciarni dopasujemy kwiaty dla babci ceniącej proste kompozycje z róż lub będącej zwolenniczką kolorowych bukietów np. z gerberów. Do wyboru są:

  • bukiety z jednego rodzaju kwiatów (np. z białych lub czerwonych róż otoczonych zielonymi dodatkami),
  • mieszane bukiety dla babci, z kilku gatunków kwiatów i elementów ozdobnych,
  • mini koszyczki z wybranymi kwiatami.

Uniwersalnym rozwiązaniem będą kwiatowe kosze upominkowe, poza kwiatami zawierające dodatki takie jak wino lub słodycze. Na życzenie klientów możemy w koszu zapakować Twoje własne spersonalizowane prezenty, którymi chcesz obdarować swoją babcię lub dziadka.

W naszej kwiaciarni kwiaty dla babci lub dziadka możesz zamówić osobiście lub korzystając z wygodnej opcji zamówienia internetowego. Na Twoje życzenie bukiety z oferty możemy dowolnie zmodyfikować. Przy zakupie przez Internet wystarczy sprecyzować w wiadomości np. rodzaj, kolor i ilość kwiatów oraz dodatków.