Regulamin

Internetowa kwiaciarnia  jest własnością  Katarzyny Sołowiej – Rutkowskiej prowadzącej działalność gospodarczą  z siedzibą w Białymstoku (15-794) przy ulicy Gajowej 8,  na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Białegostoku pod numerem 82065, NIP 5423007147, REGON 200430059.

 1. Kwiaciarnia realizuje dostawę przesyłek na terenie miasta Białegostoku.
 2. Produkty można zamówić z dostawą do adresata lub odebrać osobiście w Kwiaciarni.
 3. Istnieje możliwość dostarczenia przesyłki poza Białystok po wcześniejszej konsultacji z Kwiaciarnią.
 4. Zmiany zamówienia mogą być dokonywane telefonicznie nie później niż na 24 godziny przed planowanym dostarczeniem przesyłki.
 5. Kwiaciarnia nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanych danych odbiorcy lub nieobecności odbiorcy pod wskazanym adresem.
 6. W przypadku gdy w podanym przez Zamawiającego terminie odbiorcy nie będzie pod wskazanym adresem kurier zostawi wiadomość z prośbą o kontakt z Kwiaciarnią lub będzie się kontaktował telefonicznie z odbiorcą.
 7. Kwiaciarnia realizuje dostarczanie przesyłek od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00, z możliwością wskazania godziny na którą przesyłka ma być dostarczona do odbiorcy.
 8. Dostarczenie przesyłek w niedzielę i dni ustawowo wolne od pracy jest możliwe jedynie po wcześniejszej konsultacji z Kwiaciarnią.
 9. W dniach 14 luty, 8 marzec, 26 maj realizacja przesyłek odbywa się w godzinach 8:00 – 22:00. Ze względu na duży ruch w tych dniach możliwe jest jedynie wskazanie przedziału czasowego na dostarczenie przesyłki bez możliwości ustalenia dokładnej godziny dostawy.
 10. Dostawa na terenie miasta Białegostoku jest bezpłatna w przypadku gdy koszt zamówionego bukietu przekracza 50 zł.
 11. W przypadku zamówienia bukietu poniżej 50 zł, koszt dostawy na terenie Białegostoku wynosi 10 zł.
 12. Koszt dostawy przy zamówieniu wina wynosi 10 zł bez względu na wartość zamówienia.
 13. Kwiaciarnia zastrzega sobie prawo do zmiany składu bukietu w przypadku gdy zamówione kwiaty nie będą osiągalne. Jednocześnie gwarantuje, że wszystkie produkty będą odpowiadały kolorystycznie, kształtem oraz swoim „przekazem” do tych oferowanych na stronie sklepu.
 14. Walutą zamówienia są PLN i w walucie tej dokonywane będą ewentualne zwroty.
 15. Podane ceny zawierają podatek VAT.
 16. Podanie przez zamawiającego danych osobowych jest dobrowolne i służy wyłącznie prawidłowemu wykonywaniu usługi. Kwiaciarnia gwarantuje, że dane te nie zostaną przekazane osobom trzecim.
 17. W przypadku płatności przelewem zamówienie będzie realizowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Kwiaciarni.
 18. Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu.